College of Sciences
# Last Name, Name Major Comment
1 Basiashvili Tamar Biochemistry Summa Cum Laude
2 Basilaia Mariam Chemistry  Summa Cum Laude
3 Gojiashvili Elguja Chemistry Summa Cum Laude
4 Kalandia Givi Chemistry Summa Cum Laude
5 Maisuradze Tamar Chemistry  Summa Cum Laude
6 Shalamneridze Ana Chemistry  Summa Cum Laude
7 Aptsiauri Magda Chemistry   2.78
8 Beradze Bela Chemistry   3.48
9 Burnadze Paata Biochemistry  2.83
10 Dgebuadze Mikheil Chemistry  3.1
11 Inasaridze Giorgi Chemistry   3.24
12 Katsitadze Kesi Chemistry   3.4
13 Kuprava Levan Chemistry  3.13
14 Shatirishvili Nino Chemistry  3.04
15 Tatarashvili Luka Chemistry  3.36

College of Engineering

# Last Name, Name Major Comment
1 Chkheidze Mikheil Computer Engineering Summa Cum Laude
2 Donadze Vakhtang Computer Engineering Summa Cum Laude
3 Gaspariani Lana Computer Engineering Summa Cum Laude
4 Soselia Davit Computer Engineering Summa Cum Laude
5 Amashukeli Shota Computer Engineering Magna Cum Laude
6 Janelidze David Computer Engineering Magna Cum Laude
7 Koberidze Irakli Computer Engineering Magna Cum Laude
8 Lomashvili Ana Electrical Engineering Magna Cum Laude
9 Bajelidze Irakli Computer Engineering Cum Laude
10 Gigauri Giorgi Computer Engineering Cum Laude
11 Girkelidze Giorgi Computer Engineering Cum Laude
12 Gogitidze Dachi Computer Engineering Cum Laude
13 Kushashvili Mikheil Electrical Engineering Cum Laude
14 Arabidze Mariam Computer Engineering 3.16
15 Bakuridze Davit Electrical Engineering 2.97
16 Bukia Mate Computer Engineering 2.84
17 Gagua Mariam Computer Engineering 2.81
18 Gvenetadze Sopio Computer Engineering 2.54
19 Grigalashvili Nino Computer Engineering 3.05
20 Iosava Sandro Computer Engineering 2.69
21 Jijavadze Sandro Computer Engineering 3.47
22 Jmukhadze Erekle Electrical Engineering 3.19
23 Kakabadze Saba Electrical Engineering 2.42
24 Kviria Giorgi Computer Engineering 3.34
25 Kvirikashvili Ketevan Computer Engineering 3.15
26 Lominadze Nikoloz Electrical Engineering 2.2
27 Mikadze Nino Computer Engineering 2.34
28 Mikava Mariam Computer Engineering 3.41
29 Nuriyev Emin Computer Engineering 2.47
30 Pruidze Nika Computer Engineering 2.71
31 Putkaradze Guram Electrical Engineering 2.69
32 Rukhadze Lasha Electrical Engineering 3.31
33 Rurua Otar Electrical Engineering 2.68
34 Toidze Aleksandre Electrical Engineering 2.88
35 Tsirekidze Guram Electrical Engineering 2.94
36 Tsomaia Ia Computer Engineering 3.47